پارسی
/
EN
درباره شرکت تابان ابزار
محصولات وارداتی
اطلاعات تماس
شرکت تابان ابزار آزما

تهران - پاسداران - خیابان دولت - نبش کوچه تراب - پلاک 354 - واحد 4
تلفن : 22577060   22579169 
فکس: 22768224
 
Taban ABZAR azma
Email : info@TABZAR.com
Web: www.TABZAR.com
سرعت و تنظيمات سريع دستگاههاي STATIM از شماره هاي قبلي اين دستگاه در بين تمامي مصرف کننده گان به يکي از مهمترين دلايل خريد اين دستگاهها تبديل شده بوده است. در نسل چهارم از سري STATIM نهايت سرعت را تجربه کنيد.
آيا سرعت مهمترين مساله است؟ خير سرعت زياد مي بايست با دقت زياد همراه باشد. سازگاري کامل با استاندارد 13060 اروپا و داشتن FDA امريکا نشان دهنده اين نکته است که سرعت زياد دستگاههاي STATIM با کاهش کيفيت استريل همراه نبوده است.
جادوي شرکت Scican ، بر خلاف ديگر رقبا که براي شروع کار نیاز به توليد بخار زيادي دارند، دستگاههاي STATIM داراي محفظه بخار کوچکي هستند که به سرعت بخار مورد نياز را تامين مي کند.
سرعت غير قابل باور

در مقايسه با دستگاههاي اتوکلاو معمولي رو ميزي سرعت دستگاههاي STATIM تا 5 برابر هم مي رسد. به اين صورت قبل از پايان عمل مي توان ابزار عمل بعد را استريل نمود.

سيستم ارتباط با کاربر فعال

بر خلاف تمامي دستگاههاي موجود در بازار صفحه لمسي حساس دستگاههاي STATIM تمامي تنظيمات مورد نياز کاربر را فراهم مي کنيد و کاربر حتي براي تايين صافي دستگاه نياز به ابزار اضافي ندارد
تاييديه از شرکت هاي بزرگ جهان

دستگاههاي STATIM تنها اتوکلاو هاي جهان هستند که داراي تاييده معتبر از شرکت هاي بزرگ توليد کننده تجهيزات پزکش براي استريل دقيق محصولات خود هستند. شرکت بسيار معتبر Alcon‌آمريکا  دستگاههاي STATIM را بهترين وسيله براي استريل هندپيش هاي فيکو حساس Ozil , Neosonic خود مي داند. شرکت AMO امريکا STATIM را باعث افزايش عمر هندپيس هاي خود مي داند. شرکت معروف Storz دستگاههاي STATIM را براي مدت طولاني امتحان کرد و طي يک نامه رسمي اعلام کرد که استريل آندوسکوپ هاي خود را با دستگاههاي STATIM بلامانع مي داند. شرکت Olympus اندوسکوپ هاي خود را براي 800 سيکل کامل استريل با دستگاههاي STATIM امتحان کرد و يک تاييده براي اين دستگاهها صادر کرد.
براي اطلاعات بيشتر با شرکت تابان ابزار آزما تماس بگيريد.
جادوي STATIM

-توليد سريع بخار

محفظه کوچک بخار مورد نياز براي استريل را با سرعتي 3 برابر دستگاههاي معمولي توليد مي کند به اينصورت فاز اوليه استريل خيلي سريع شروع مي شود.

- تخليه هواي سريع بدون ايجاد خلاء
استفاده از روش تخليه فعال و جايگزيني بخار و هوا به STATIM اين اجازه را مي دهد که به سرعت و بدون صدمه زدن به ابزار و هندپيس ها هواي داخل کاست را تخليه کند.

- خشک کردن با هوا به جاي خلاء
به منظور حفظ سلامتي ابزار و هندپيس ها دستگاههاي STATIM به جاي استفاده از خلاء از هواي استريل براي خشک کردن وسايل استفاده مي کنند.
جلوگيري از صدمه ديدن هندپيس ها

هندپيس هاي جراحي که در دندانپزشکي و چشم پزشکي استفاده مي شوند، به طور معمول و طبق پيشنهاد شرکت هاي سازنده بايد با بخار استريل شوند. متاسفانه در کشور ما به طور متوسط هر هندپيس بعد از 800 تا 1000 بار استريل از بين مي روند. علت اصلي اين مورد استفاده از اتوکلاو هايي است که از واکيوم براي تخليه هوا استفاده مي کنند. در زمان ايجاد خلاء اورينگ هاي مانع ورود بخار آب به هندپيس مي شوند شروع به حرکت مي کنن. به مرور زمان حرکت اين اورينگ ها باعث ورود بخار به هندپيس مي شود و به سرعت از عمر سلول هاي پيزو الکتريک و يا موتور چرخنده هندپيس مي کاهد. به منظور افزايش عمر هندپيس هاي جراحي شرکت سايکن اتوکلاوهاي بدون خلاء را پيشنهاد مي کند که با سيستم فعال تخليه هوا کار مي کنند و براي خشک کردن از هواي استريل استفاده مي کنند.

به منظور اثباط اين ادعا شرکت Scican دستگاههاي STATIM خود را در اختيار شرکت هاي بزرگ توليد کننده هندپيس قرار داد و از هر يک تاييديه کيفيت دريافت کرد.
انتقال خروجی به صورت مستقیم به فاضلاب

STATFlow جدیدترین تولید شرکت SciCan کانادا است. با نصب این وسیله در خروجی اتوکلاو های STATIM خروجی این اتوکلاوها به صورت اتوماتیک مایع شده و به فاضلاب ریخته می شود. این روش برای مطب های کوچک و زمانیکه اتوکلاو در اتاق عمل نصب می گردد بسیار مفید است.
R-Evolution
مقایسه با سایر رقبای بازار ایران
اطلاعات فنی دستگاههای فیکو
دانلود کاتالوگ محصولات