پارسی
/
EN
درباره شرکت تابان ابزار
محصولات وارداتی
اطلاعات تماس
شرکت اپتیکون ایتالیا بزرگترین تولید کننده دستگاههای فیکو در اروپا است. این شرکت یکی از خالقین تکنولوژی و یکی از پیشگامان تولید تجهیزات چشم پزشکی است. شرکت اپتیکون فعالیت خود را از سال 1966 با تولید اولین دستگاه ویترکتومی جهان آغاز کرد. هم اکنون بیشتر تولید کننده های مطرح دنیا مانند Zeiss محصولات شرکت اپتیکون را با نام خود پخش می کنند
شرکت تابان ابزار آزما

تهران - پاسداران - خیابان دولت - نبش کوچه تراب - پلاک 354 - واحد 4
تلفن : 22577060   22579169 
فکس: 22768224
 
Taban ABZAR azma
Email : info@TABZAR.com
Web: www.TABZAR.com
شرکت SciCan کانادا بزرگترین تولید کننده اتوکلاو در کانادا و تنها دارنده تاییده FDA برای اتوکلاوهای کلاس S در جهان است. اتوکلاوه های STATIM این شرکت در حال حاضر سریعترین اتوکلاوهای جهان هستند. زمان استریل 6 دقیقه کامل شامل استریل و خشک کن سریع ترین روش استریل در جهان است.
شرکت MST بزرگترین تولید کننده تیپ و لوازم مصرفی فیکو در آمریکا است. بیشتر جراحان MST را با آیریس ریتراکتور انقلابی به نام Malyugin Ring می شناسند. وسیله ای بسیار پیشرفته در جهت باز کردن عنبیه بدون ایجاد برش های زیاد. شرکت MST تولید کننده مادر برای بیشتر شرکت های بزرگی مانند AMO و ALCON می باشد.
تمامی دستگاههای فیکو ویترکتومی شرکت Advanced Medical Optics  و Abbott Medical Optics که توسط شرکت تابان دیده آزما وارد و در ایران نصب شده اند توسط شرکت تابان ابزار آزما سرویس شده و دارای خدمات پس از فروش می باشند. آموزش ، تعمیر ، سرویس ، خدمات پیشگیرانه، تعویض دستگاههای قدیمی شرکت AMO با دستگاههای بسیار پیشرفته شرکت Optikon از خدماتی است که شرکت تابان ابزار آزما به مشتریان گرامی ارائه می دهد.
R-Evolution
مقایسه با سایر رقبای بازار ایران
دانلود کاتالوگ محصولات
اطلاعات فنی دستگاههای فیکو